Alara Kaya Kimdir?

Alara Kaya Kimdir? Özgeçmişi

Manken Alara Kaya, manken Alara Kaya kimdir, nereli, Alara Kaya kaç yaşında ve hayatını merak eden sorularına cevap arayan hayranlarına yetenekleriyle hitap etmeyi başarıyor. Podyumların en çok aranan isimlerinden biri haline gelen Alara Kaya bununla da kalmıyor. On parmağında on marifet denilebilecek seviyede işler başaran ve hala bu başarılarının üzerine yenilerini eklemek için uğraşan Alara Kaya, oyunculukta, sunuculukta ve modellikte iddialı olmasının yanı sıra bir marka olarak yükseliştedir. Önümüzdeki dönemlerde imrenilen isimler arasında yer alacak gibi görünen ünlü manken, yeteneği ile ses getiriyor. Çalıştığı sektörü, sektörde ilerlemek için ne yapılması gerektiğini ve hangi alanlarda uzmanlaşması gerektiğini iyi bilen Alara Kaya, eğitimini yeteneği ile birleştiriyor. Kaya, paylaştığı fotoğraflarla sosyal ağlar üzerinden epey dikkat çekiyor.

Alara Kaya Özgeçmişi

Güzel ve yetenekli model Alara Kaya, 20 Haziran 1991 yılında Almanya’nın şehri Köln’de dünyaya geldi. Alara Kaya 31 yaşındadır. Modellik kariyerine küçük yaşta başlayan Alara Kaya, Miss Turkey yarışmasına katmış ve finalistlerden biri olmayı başarmıştır. 31 yaşındaki Alara Kaya 1.71 boyundadır. Katıldığı birçok yarışmada önemli başarılar elde eden ve sadece Türkiye ve Almanya’dan değil Avrupa ülkelerinden de iş teklifleri alan Alara Kaya, kararlı yapısı ve sürekli gelişen kişiliği ile kariyerine devam ediyor. Bir yandan mankenlik ve sunuculuk yaparken bir yandan da eğitimine yayıncı ve oyuncu olarak devam eden Alara Kaya, RFH Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Fakültesi’nde İşletme Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Fenerbahçe taraftarı Alara Kaya, bir röportajında ​​işini çok sevdiğini ve bu alanda kendini geliştirmek için çok çalıştığını belirtmiştir. Öte yandan çeşitli alanlara ilgi duyduğunu ve birçok konuda eğitim almaya karar verdiğini belirten Kaya, konuşma, oyunculuk ve sunuculuğun bu alanlar arasında olduğunu da ekledi.

Instagram’da yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran başarılı model, 1.6 milyonluk takipçi sayısına sahiptir. Günlük hayatına, gittiği tatillere ve paylaştığı kıyafetlerine yer verdiği hesabı https://instagram.com/alarakayaofficial Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanmakta ve hayranlarıyla iletişimde kalmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir