Antalya Da Fuhuş Operasyonu

Antalya da Fuhuş Operasyonu

Ahlak Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlarda Antalya’nın Kepez bölgesinde fuhuş operasyonları yapıldı. Yapılan fuhuş operasyonunda 3 hayat kadını gözaltına alındı. Gözaltına alınana hayat kadınlarının 2’sinin Ukrayna vatandaşı 1’in ise Kazakistan vatandaşı olduğu belirtiliyor. Emniyetteki işlemlerinin ardından yabancı uyruklu kadınlar sınır dışı edildi. Antalya bölgesinde yaşanan gelişmelerle ilgili en doğru haberi sizlere Antalya haber sunuyor. Sunulan hizmetlerin tamamı uluslararası habercilik alanında bir numara olan hizmetler arasında bulunuyor. Yapılan fuhuş operasyonunda son günlerde ciddi oranda gelişmeler yaşanıyor. Yaşanan gelişmelerle beraber Ahlak Bölge Müdürlüğü her geçen gün daha fazla gelişmeler yaşanıyor. Fuhuş operasyonu kapsamında basılan evlerde birçok yabancı maddede bulundu.

Ahlak Şube Tetikte!

Son günlerde Kepez bölgesinde yaşayan vatandaşlar tarafından yoğun düzeyde şikayet bombardımanına tutulan Ahlak Şube Müdürlüğüne gelen şikayet sayılarında artışlar yaşanıyor. Yaşanan artışlarla beraber Ahlak Şube Müdürlüğü harekete geçerek bölgede fuhuş operasyonu gerçekleştirdi. Bölgede gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda Kepez bölgesindeki bazı gece kulüplerine polis baskını yapıldı. Yapılan polis baskınıyla beraber birçok yabancı uyruklu kadın ve normal kişi gözaltına alındı. Şubede yaşanan gelişmelerle beraber kişiler her açıdan avantajlı bir hizmet olanağını dile getiriyor. Ahlak Şube tetiğe geçerek bölgedeki gece kulüplerine de yoğun düzeyde operasyonlar düzenleniyor. Antalya son dakika haberleri sizlere bu alanda en iyiyi sunmayı başaran avantajlı hizmetler bütününe sahip durumdadır.

Kepez Sakinleri Huzursuz

Kepez sakinleri son günlerde ilçe bazında yaşanan ahlak dışı gelişmelerden ötürü son derece huzursuz durumda bulunuyor. Bölgede yaşanan ahlak dışı gelişmelerin Ukraynalıların ve Suriyelerin gelmesiyle beraber arttığını dile getiren Kepez halkı sakinleri Ahlak Şubenin bölgeye müdahale etmesini dile getiriyor. Bölgede yaşanan gelişmeler son günlerde hareketlilik kazanmış duruma geldi. Kepez bölgesinde yaşanan gelişmelerin her geçen gün daha fazla ön plana çıkması kişileri bu alana yönlendiren gelişmeler arasında bulunuyor. Kepez bölgesinde bulunan sakinler sokaklarda fuhuş pazarlıklarının yapıldığını dile getirerek yapılan bu pazarlıkların bölge halkının huzurunu kaçırdığını dile getirdi. Bölge halkının yaşamını olumsuz yönde etkileyen bu gelişmelere sakinler derhal bir çözüm bulunmasını istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir