Cezallahü Anna Seyyidina Muhammeden Ma Hüve Ehlüh Fazileti

5 Tem

Cafer Anna Seyyidina Muhammed Ma Huwa Ehl-i Erdem Genellikle merak edilen konular arasındadır. Özellikle Ramazan aylarında zikir niteliğinde olan bu duaya herkes yönelecektir. Bunun yanı sıra farklı dualar da bulunmaktadır. Erdem İlgili bilgiye bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Cezallahu Anna Seyyidina Muhammed … Read More »

Allahümme Sahhirli Ve Meyilli Okuyanlar Yorumları

5 Tem

Allahumme Sahhirli ve Meyilli’yi okuyanların yorumları Ayrıca son derece ilginç ve merak uyandırıcı bir konumdadır. Ayrıca, Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası halk arasında Kendini Sevme Duası olarak da bilinir. Öte yandan, Allahümme Sahhirli Ve Meyilli duası son derece yararlı ve … Read More »

Allahümme Einnî Ala Zikrike ve Şükrike ve Hüsni İbadetik

5 Tem

Allahumme Einni Ala Zikrike ve Şükrike ve Hüsni İbadatique Duayı incelediğinizde son derece faydalı ve faziletli olduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu duanın ne kadar güçlü olduğunu görmek gibi bir sonuca da ulaşacaksınız. Allahümme Einnî Ala Zikrike ve Şükrike ve Hüsni İbadetique … Read More »

Gece İhtilam Olmamak İçin Ne Yapılmalı

5 Tem

Geceleri ıslak rüya görmemek için ne yapmalıyız? ve Islaklıktan Kaçınmak İçin Dua Bu tür sorunlar yaşayan kişiler için bu tür sorular merak konusudur. Bu soruna çözüm bulmak için dualar da bulunmaktadır. Bu tür sorunlar yaşayan kişiler gece yatmadan önce bu … Read More »

Tahrim Suresinin Fazileti ve Sırları – Ne İçin Okunur?

5 Tem

Tahrim Suresi’nin Faziletleri ve Sırları Sıkça merak edilir. Peygamber Efendimiz’e göre, Yüce Allah Tahrim Suresi’ni okuyanlara samimi ve yürekten tövbe bahşeder. Ayrıca, Peygamber Efendimizin bir diğer sözü, “Kim Tahrim Suresi’ni okursa, Yüce Allah ona samimi tövbe bahşeder.” Surenin faziletleri arasında, … Read More »

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi Ya Allah Fazileti – Etkili!

5 Tem

Ey Şifa Veren, Ey Yeterli, Ey Muaf, Ey Fazilet Sahibi Allah Hemen hemen herkes tarafından merak edilir ve birçok kez araştırılır. Yüce Allah’ın bütün isimlerinde sonsuz iyilikler ve faziletlerin olduğu gibi Ya Şafi, Ya Kâfi, Ya Muafi ve Ya Allah … Read More »

Ya Kahhar Okudum – Okuyanların Yorumları

5 Tem

Ya Kahhar’ı okudum Bunu söyleyen ve bu konu hakkında soruları olan kişilerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ya Kahhar, Yüce Allah’ın Kahhar ismi uğruna dua etmek anlamına gelir. Namaz kılmadan önce 2 rekat tövbe duası, tevbe istifar ve … Read More »

Nasrun Minallâhi Ve Fethun Karîb Duası Fazileti

5 Tem

Nasrun Minallahi ve Fethun Karib duasının fazileti Yazımızla karşınızdayız. Bu dua, Kur’an-ı Kerim’deki bir ayetten alınmıştır. Anlamı, “Allah’tan yardım ve yakın bir fetih” olarak tercüme edilebilir. Bu dua, özellikle Hz. Peygamber (s.a.v.) olmak üzere, inananlar tarafından sıkça okunurdu. Ayrıca, farklı … Read More »

Elif Allah Mim Muhammed Tez Selamet Fazileti

4 Tem

Elif Allah Mim Muhammed acil kurtuluş fazileti sıkıntılardan kurtulmayı sağlar. Ayrıca, müminler Elif Lam Mim’i de okurlar. El-Bakara Suresi’nin ilk 5 ayeti olarak da bilinen Elif Lam Mim, müminlerin çeşitli erdemler ve mucizelerle karşılaşmasını sağlar. Ayrıca, Erdem İlgili bilgiye bağlantıya … Read More »

İçkiyi Bıraktıran Dua – Alkolden Kurtulmak İçin Dua

4 Tem

İçkiyi Bırakmak İçin Dua son yıllarda tekrar gündemin en üst sıralarına yerleşmeye başladı. Ayrıca, isterseniz diğer Mucize duaları Makalelerimize linkten ulaşabilirsiniz. İçkiyi Bırakmak İçin Dua Sıkça Sorulan Sorular İçkiyi bırakmak için duaAllah’ın kesin olarak yasakladığı nadir şeylerden biri de içki … Read More »