Fenerbahçe’de Altay Bayındır Riske Edilmeyecek

Fenerbahçe’de Altay Bayındır Riske Edilmeyecek

Fenerbahçe takımı içerisinde tedavisi devam etmekte olan kale oyuncusu Altay Bayındır, Slovacko maçında herhangi bir riske edilmeyecek.

UEFA Avrupa Ligi’nin içerisinde yer almakta olan 3.Eleme Turu ilk maçı içerisinde yarın akşam kendi sahasının içerisinde Slovacko takımı ile karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe takımı, bu maçın hazırlıklarını sabah yapmış olduğu antrenman ile sürdürdü.

Samandıra Can Bartu Tesisleri içerisinde, Teknik Direktör olarak görev yapmakta olan Jorge Jesus kendi yönetiminde yapılan idmanın yalnızca ilk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleşti. Isınma ve düz koşunun hemen ardından sarı-lacivertli futbol oyuncuları, iki adet grup halinde 5’e 2 top kapma çalışmasını gerçekleştirdi. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise Slovacko maçının taktiği üzerinde duruldu.

ALTAY BAYINDIR OYNAMAYACAK

Sakatlıkları bulunmakta olan İrfan Can Kahveci, Joao Pedro ve Serdar Aziz’in tedavileri hız kesmeden devam ediyor. Mert Hakan Yandaş ise bireysel çalışmalarını gerçekleştirdi. Ayrıca sakatlığı süregelen Altay Bayındır da yarın gerçekleşecek olan maç içerisinde riske edilmeyecek, kaleyi ise Ertuğrul Çetin koruyacak.

Bunun yanında da Fenerbahçe takımının yeni transferi olarak yerini korumakta olan Ezgjan Alioski de yeni takımı ile ilk idmanına çıktı. Ezgjan Alioski isminin yeni takımı içerisinde yapmış olduğu idmanından görüntüler de bahis siteleri içerisinde yer aldı.

Yarın akşam saat 20.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoglu Spor Kompleksi’nde Slovacko’yu konuk edecek olan Fenerbahçe takımı, bu maçın hazırlıklarını yarın sabah yapacağı antrenman ile beraber tamamlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir