Gelişen Modern Yöntemler Ve Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ile çok daha kısa sürede sağlıklı bir yaşama girmek mümkündür. Bel fıtığı, lomber herniasyon olarak da bilinir. Bel fıtığı, bazı hareketler sonucu iki omur arasına gerilir ve yırtılma gibi sorunlar meydana gelir. Bel bölgesinde şiddetli ağrılar hastanın günlük hayatını olumsuz etkiler ve birçok hareketi yapmasını engeller. Ameliyat sonucu bel fıtığı daha iyi bir aşamaya getirilebilir ve bel fıtığı için ameliyatsız tedaviler vardır. Özellikle Op. Dr. Fatih Kırar’ın dediği gibi bu işlemler ameliyatsız bel fıtığı tedavileri ihtiyaca göre değişmektedir.

Hastanın ne kadar süredir bel fıtığı var, ameliyatsız bel fıtığı için uygun yöntemi seçmesi hayatını ve seviyesini nasıl sınırlandırıyor gibi sorulara cevap aranır. Op. Dr. Fatih Kırar Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş, yüksek lisans İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalık Hastanesinde tamamlamıştır. Beyin cerrahisi ve beyin cerrahisi uzmanı olan Op. Dr. Fatih Kırar, bel fıtıklarının tedavisinde cerrahi olmayan yöntemleri son teknoloji ürünlerle birleştirerek kullandığını dile getiriyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Fıtıklaşmış bir diskten kurtulmak yeni bir yaşamın başlangıcı olarak kabul edilir. Op. Dr. Fatih Kırar, bu konuda olumlu geri bildirimler alarak birçok hastasının hayatını iyileştiriyor. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi sayesinde hayatına çok daha rahat ve mutlu bir şekilde devam etmektedir. Araba bile kullanamayan ve günlük hayatı olumsuz etkilenen birçok hasta, Op Dr. Fatih Kırar ve ekibi sayesinde ameliyatsız bel fıtığından kurtuldu. Op. Dr. Fatih Kırar ile mümkün olan bu tedavi yöntemi hastalar umut oluyor. Bu tedavi yöntemi, işlemin hastanın durumuna bağlı olarak gerçekleştirilmesi veya yöntemde değişikliğe gidilmesi ile hastalığın tam olarak iyileşebileceği belirtiliyor.

Doğru tedavi yöntemlerine ulaşmak için hastaların durumuna ve hastalığın kademesine odaklanan Op. Dr. Fatih Kırar, 15 dakika civarında kısa bir sürede ağrıların ortadan kalktığını belirtiyor. Ameliyat gibi cerrahi yöntemlerinin en son çözüm olması gerektiğini dile getiren Op. Dr. Fatih Kırar modern ve teknolojik yöntemleri bir araya getirerek eşsiz bir tedavi süreci sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir