Instagramda Kapalı Hesapları Görme

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme

Instagram’da kapalı yani gizli hesaplar, birçok Instagram kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Instagram’da gizli hesabın olması, kullanıcısına birçok avantaj da sağlıyor.

  • Profil sahibinin izin vermediği kişiler, bilgi ve fotoğraflarınıza ulaşamaz.
  • Gizli hesabı olan kullanıcılar adına feyk hesapların açılması mümkün değildir.
  • Takip etme isteği kabul edilene kadar, kapalı hesapları görmeniz mümkün değildir.

Gizlilik ilkesinin ön planda olduğu kapalı hesaplarda, istemediğiniz insanların sizi takip etmenizi önleyebilir, hikâye ve paylaşımlarınızı görmesini engelleyebilirsiniz. Bayigram.com üzerinden İnstagram takipçi satın al işlemi gerçekleştirerek istediğiniz özellikleri kullanabilir ve daha fazla beğeni ve takipçiye sahip olabilirsiniz.

Instagram’da Özel Hesap Ne Anlama Gelir?

Instagram’da özel hesap ya da kapalı hesap; Instagram kullanıcılarının, gizlilik kuralları içinde, kendi hesaplarını gizleme hakkını kullandıkları hesaplardır. Böylece sizi takip etmeyen kişiler, paylaşımlarınızı göremez ve sadece takipte olan kullanıcılar görebilir.

Instagram’ın ilk açıldığı sürelerde farklı yollarda gizli hesaplar görülebiliyordu. Ancak gizlilik ve güvenlik ilkesi dolayısıyla, çeşitli ayarlamalar sayesinde, takip etmeden hesaplardaki paylaşımları görmek mümkün olmuyor.

Instagram’da Özel Hesap Nasıl Açılır?

Instagram’da özel hesap açtığınızda, diğer Instagram kullanıcılarının size istek göndererek, takip onayı alması gerekir. Gizli hesap kullanıcısı kabul edene kadar, takip isteği gönderen kullanıcılar, hiçbir paylaşımınızı göremez.

Özel hesap açarken;

  • Instagram uygulaması açılarak, üye hesabına giriş yapılır.
  • Instagram profiline gidilerek, ayarlar bölümüne geçiş yapılır.
  • Ayarlar bölümünde profil düzenle çubuğundan ayarlama gerçekleştirilir.

Instagram’da gizlilik ve güvenlik sekmesi açılır ve hesap gizliliğine tıklayarak, hesabınızı gizli yani kapalı hesap konumuna geçirebilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesap Paylaşımları Görülebilir mi?

Instagram’ın ilk açıldığı dönemlerde, kapalı hesaplar, belli yollarla görülebiliyordu. Ancak Instagram bu açığı fark ederek, gizlilik ilkesi çerçevesinde güncellemeler ile, bu dönemi kapattı.

Gizli hesaplardaki paylaşımları görebilmek için, bazı yollar bulunuyor.

  • Sahte Instagram hesabı açılabilir. Böylece gizli hesap sahibi kabul ederse, profildeki tüm paylaşımları görebilirsiniz.
  • Gizli hesap sahibi takip isteğinizi kabul etmezse, DM mesajı gönderebilirsiniz.
  • Instagram’da açılan gizli hesapları gösterebilecek uygulamalar da bulunuyor.

Ancak bu uygulamaları kötü amaçlı kullanmak ise, bu işlemi gerçekleştiren kişilerin başını derde sokabiliyor. Çünkü Instagram, Facebook’a ait ve bu tür kötü kullanımlara karşı Facebook, çok net yaptırımlar uygulayabiliyor.

Daha fazla beğeni ve takipçi sayısına sahip olarak, Instagram’ın en özel yeniliklerini görmek için, https://bayigram.com/ üzerinden satın alma işlemlerinizi, güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir