Korayspor  Spor Alışveriş Mağazaları Nerede?

Korayspor ailesi olarak, 34 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz toptan ve perakendecilik sektörüne aynı zamanda yön de vermekteyiz. Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri odaklı yapımız ve bu pazardaki deneyimimiz ile sizlere; beklentinizi karşılayacak kalite ve özende hizmetler sunuyoruz. Dilediğiniz markaya ait, dilediğiniz ürünü bulabileceğiniz ürün yelpazemiz sayesinde hem mağazalarımız hem de Korayspor.com sitesi üzerinden, hizmet sağlayabilirsiniz.

1983 yılında kurulmuş olan Korayspor spor ürünler noktasında sizlere sunduğu seçenekler ve çeşitlilik ile milyonlarca tüketiciye ulaşmış durumdadır. Sizler de bu ayrıcalıktan faydalanmak ve kaliteye daha yakından şahit olmak isterseniz mağazalarımızı ve internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Korayspor Alışveriş Mağazaları Nerededir?

Korayspor Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeyi amaç edinmiş bir marka olsa da özellikle mağaza zincirini de kurarak, yakından bu kaliteden faydalanmak isteyen müşterilerine bir seçenek daha oluşturmuştur.

Bursa ve Balıkesir merkezli olarak toplamda tam 28 şubesi bulunan Korayspor uzun yıllardır; kendini yenileyen çizgide, ilgili ve aynı zamanda bilgili personeli ile sizlere spor ürünlerinin farklı bir tanımını sunmaktadır. Sizler markamız aracılığı ile sadece bir ayakkabı değil, başlı başına kaliteli bir hizmet sahibi oluyorsunuz.

Bir hizmet sağlayıcısı olarak spor alışveriş mağazaları dilediğiniz her modeli kolaylıkla bulabileceğiniz şekli ve personeli ile tasarlanmıştır. Mağazacılık sektörünü, online platforma taşıyan ilk spor mağazası olarak Korayspor.com sitesine ulaşımı, sizler için en kısa yola indirdik. Türkiye’nin ilk online düzeydeki spor sitesi olan markamız ile daha çok ilke imza atmayı düşlemekteyiz.

Altıparmak Caddesi, No:6 Osmangazi / BURSA adresinde bulunan ana merkezimize istediğiniz her şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Korayspor Alışveriş Mağazalarında Her Ürün Var Mı?

Bizler spor alışveriş mağazaları noktasında, beklentiniz ne ise; bunu size sağlamayı vadediyoruz. Mağazamızdan ya da Korayspor.com sitemizden çıktıktan sonra, sadece bir ayakkabı almış olmayın istiyoruz. Memnun bir sistemi, gelişmiş bir hizmet ağını ve kaliteli bir müşteri hizmet sistemini de beraberinde alın istiyoruz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da bu hizmetten en üst faydada yararlanmanız için çalışmaya devam etmeyi düşünüyoruz.

Spor alışveriş mağazaları olarak hizmet veren tam 28 şubemizde, dilediğiniz ürünü bulmanız mümkündür. Bursa ya da Balıkesir’de ya da çevrelerinde yaşıyorsanız ve sitemizden sipariş vermek yerine, görmek ve almak isteği içerisinde iseniz mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Alacağınız spor ürününü yakından görmeniz ve denemeniz de bu sayede mümkün olacaktır.

Mağazamız içerisinde, istemiş olduğunuz ürün bulunmaktadır. Sitemizde görmüş olduğunuz her ürüne, mağazamız aracılığı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Mağazadaki stokun kalmaması durumunda ise sizler için, ürün tekrar tedarik edilecek ve isteğiniz karşılanacaktır. Bu yüzden, istediğiniz ürüne ulaşamama durumu ile de Korayspor sayesinde karşı karşıya kalmazsınız.

Spor alışveriş mağazaları seçeneklerinden farklı olarak, müşteri geri dönüşlerini de tıpkı satış esnasında sizlere göstermiş olduğumuz özen ile irdeliyoruz. Bizden istediğinizi, bizlere sunduğunuz takdirde, çözümleyici her detayı bünyemizde barındıracağımızın garantisini veriyoruz.

Korayspor.com sitesi de sizler için; oldukça basit bir tasarım ve anlaşılır bir arayüz ile hazırlanmıştır. Markalar, kategoriler, modeller ve çok daha fazlasını oldukça düzenli olarak kurgulanmış sitemizde bulabilirsiniz. Sadece ürün satın almak için değil, kurumsal kimliğimize ulaşmak, markamız ile alakalı bilgi sahibi olmak, bize ulaşım kanallarını öğrenmek ve çok daha fazlası için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Piyasadaki tüm eğilim ve değişimleri, markamıza uyarlıyor ve sizlerle buluşturuyoruz. Her detayı yakından takip eden ekibimiz ile kalite standartlarımızdan ödün vermeden ilerliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir