Mutluluk verici filmler neler bu filmler modunuzu yükseltecek!

Mutluluk verici filmler neler bu filmler modunuzu yükseltecek!

Pandeminin de etkisiyle hepimizin üzgün ve keyifsiz hissettiği anlar oluyor. Bu gibi anlarda sizi mutlu edecek film önerilerimizi haberimizde sıraladık!

The Mask(Maske)

Jim Carrey hayranları eminiz ki bu film serisini izlemiştir. Şimdi sıra izlemeyenlerde! Bu film, gerçekten üzgün olduğunuzda kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Bize güvenin.

5e53a537c9de3d0dc0276e12-ByV2.jpg

Film izlemek ruh halimizi değiştirmenin belki de en kolay yollarından biri. Eğer modunuzu yükseltmek için hangi filmi izleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıda paylaştığımız filmlerden birini seçebilirsiniz…

Intouchables (Can Dostum)

Can Dostum ya da Instouchables, insanı hem çok güldüren hem de ağlatan bir film. Bakıcı-hasta ilişkisinden ‘can dost’a dönen enfes hikayeden herkesin çıkaracağı bir ders var.

mutluluk-verici-filmler-neler-bu-fi-ktRX

Amelie

“Oysa ki bayım siz bir sebze bile olamazsınız. Çünkü enginarın bile bir kalbi vardır” repliği ile hafızalara kazınmış Amelie, başkalarının mutluluğu için çabalarken kendi yalnızlığı fark eden bir kadının hikayesi…

amelie-kapak-500x400-Si8U.jpg

Little Miss Sunshine (Küçük Gün Işığım)

2007 yapımı film, Oscar’a En İyi Film dahil olmak üzere 4 dalda aday olmuş, en İyi Özgün senaryo ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanmıştı. Little Miss Sunshine’ı izlerken hem güleceksiniz hem de kalbiniz ısınacak.

b000mr1v22-littlemisssunshine-uxfx1-K3AR

Serseri Mayınlar

Ferzan Özpetek’in en etkileyici filmlerinden biri şüphesiz Serseri Mayınlar. Filmi izlerken Roma’nın muhteşem sokaklarında kaybolacak, canınız deli gibi makarna isteyecek, sonra çalan sürpriz Sezen şarkısı ile mest olacaksınız!

5e53a537c9de3d0dc0276e14-AptT.jpg

Dunston Checks In

Otelde çalışan Robert Grant , başarılı bir teftiş süreci geçirirse bir terfi alacaktır. Böyle önemli bir zamanda otele bir mücevher hırsızı orangutanı Dunston ile gelince işler karışır. Filmin 1996 yapımı olması sizi yanıltmasın. İzlerken çok eğleneceksiniz!

5e53a537c9de3d0dc0276e06-AO4Q.jpg

Big Fish

Big Fish, biz Mahmure editörlerin bu listedeki en favori filmi. İzlemeyenler izlesin, izleyen bir daha izlesin, izleyenler izlemeyenlere söylesin, herkes ama herkes bu filmi mutlaka izlesin! 2003 yapımı fantastik/dram filmi renkli sahneleri ile güldürecek, aşk hikayesi ile “Yaaaaaa” dedirtecek, verdiği muhteşem mesajlar ile de sizi uzun süre düşündürecek.

1-biv8etyfmyv4nmfuuvqhgg-xJKo.jpg

Silver Linings Playbook (Umut Işığım)

Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence’ı yan yana görmeye bayıldığımız film. İnsana umut veren, istediğin zaman başaramayacağın şeyin olmadığını enfes bir şekilde anlatan filmi hala izlemediyseniz çok şey kaybettiniz. Jennifer Lawrence, bu film ile En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını da kucaklamıştı.

5e53a537c9de3d0dc0276e10-vyGz.jpg

Kaynak: enblogcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir