Pire Yumurtası

Evlerde ve işyerlerinde en çok görülen küçük zararlı türlerinden birisi piridir. Pire yumurtası belirli bir kuluçka döneminden sonra ortaya çıkarak hızla çoğalırlar. Pirelerle baş etmekte zorlanıyorsanız mutlaka profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız gerekir. Özellikle evinde tüylü hayvan besleyen kişilerin mutlaka düzenli olarak pire ilaçlama hizmeti alması büyük bir önem taşır. Pire yumurtası konusunda eğer çok ciddi sorunlarınız varsa bu konuda firmamızda görüşebilirsiniz. Uzun yıllardır ilaçlama sektöründe bulunan firmamız pire ilaçlama konusunda sizlere en iyi desteği sağlar.

Pire Yumurtası Özellikleri

Pire yumurtası özellikleri konusunda birçok farklı unsurdan bahsetmek mümkündür. Pirelerle daha iyi bir şekilde mücadele etmek istiyorsanız mutlaka pire yumurtası konusunda detaylı bilgiye sahip olmalısınız. Pire yumurtası özellikleri hakkında şunları söylemek mümkündür:

l Pire yumurtaları yapışkan olmayan yumurtalardır.

l Kaygan ve sert bir kabuğa sahip yumurtalardır.

l Hayvanların tüyleri arasından kolayca yere düşebilirler.

l Dağınık bir halde her yerde bulunabilirler.

l Bu yumurtalar genelde beyaz renkli olur.

l Oval bir yapısı vardır.

l Pire yumurtaları ortalama olarak 0,5 mm civarındadır.

l Pire yumurtalarının gelişmesinde etkili ortam nemli ve sıcak yerlerdir.

l Işığın az olduğu yerlerde kolaylıkla gelişebilirler.

Bunların yanında pire yumurtası bir sonraki evre olarak lavra evresine geçerler. Bu yumurtalar 1 ile 12 gün içerisinde larvaya dönüşürler. Karanlık alanlarda bulunan çatlaklar, kuytular, kıl ve deri döküntüsü gibi organik maddeler beslenirler. 1 ile 18 gün arasında da koza yaparak pupa evresine geçerler. Pupa sonrasındaki evre ise erişkin evre olarak bilinir. Erişkin dişi pireler yine aynı döngüye girerler. Kan emerek pire yumurtası bırakarak üremeye devam ederler.

Pire Yumurtası İlaçlama

Firmamız pire yumurtası ve pire ilaçlama konusunda son derece titiz çalışan firmalardan biridir. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız kaliteli bir hizmet alabilmenizde en iyi desteği sizlere sağlar. Beklentilere yanıt veren ve en iyi ilaçlama hizmetini sizlere sunan ilaçlama firmamız pirelerin kolaylıkla mekanlarınızdan temizlenmesini sağlar. Bizlerle iletişime geçtiğinizde en etkili pire ilaçları ile sizlere kaliteli bir ilaçlama hizmeti sunmaya özen gösteririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir