Rüyada Gözlük Görmek

Bu rüya kişinin tek yönlü bir bakış açısına sahip olduğunu ve yalnızca kendi doğrularına göre hareket ederek objektif değerlendirmeler ve hareketler sergileyemediğini göstermektedir. Rüyasında gözlük gören kişi için hayat tek pencereden bakılan bir yerdir.

Rüya kişinin açık fikirli olup insanları ve çevresini dinlemesi gerektiğine dikkat çekmektedir. Bu niteliği ile bir uyarıcı konumuna sahip olan bu rüya için tabirciler dik başlılık yapmamak ve olayları tek bir fikir üzerinden ele almamak gerektiği yorumunu getirerek rüya sahibini uyarmaktadır.

Rüyada gözlük görmek için getirilen bir diğer anlam da hayal kırıklığı olarak bilinmektedir. Bu rüyayı gören kimsenin oldukça kısa bir süre içerisinde hayal kırıklığı yaşayarak üzüleceği de rüyaya getirilen yorumlardandır. Rüyanın genel tabiri kişinin tek yönlü bakan, inatçı bir kimse olduğu şeklindedir. Bu rüyayı gören kişi başkalarının da fikirlerini dinlemeye başlamalı ve bazı durumlarda başkalarından akıl almalıdır.

Rüyada Gözlük Kullanmak

Kişinin oldukça yakın bir süreçte kendisinden gizlenen gerçekleri öğreneceği ve hayal kırıklığı yaşayarak üzüleceği anlamını taşıyan bu rüyanın yorumu hayırsızdır. Rüyada gözlük kullanmak, kişinin bir olayın iç yüzünü öğrenerek beklemediği ve tahmin edemediği şeyler sonucu yaşayacağı üzüntüye dikkat çekmektedir.

Rüyada gözlük taktığını görmek hayırsız kabul edilen rüyalardandır. Bir kimsenin rüyasında gözlük takması, olayların hiç bilmediği, gizli yanlarını öğrenerek üzülmesine işarettir. Bu rüya genel anlamıyla pek de hayırlı şekillerde yorumlanmamaktadır. Rüya tabircileri bu rüya tabirini anlamı hayırsız rüyalar arasında ele almaktadır.

Rüyada Numaralı Gözlük Takmak

Rüyasında numaralı gözlük kullanan kişinin yalnızca kendi fikirlerine ve gördüklerine sıkı sıkıya bağlanarak geriye kalan fikirleri reddettiği söylenmektedir. Rüyada numaralı gözlük taktığını görmek, kişinin yalnızca kendi fikirlerine saplanarak başkalarına görüş bildirme fırsatı sunmadığına delalettir.

Rüyada numaralı gözlük kullanmak kişinin başkalarına da fikir belirtmeleri için fırsat vermesi gerektiğine ve bazı durumlarda çevrenin görüşünü de alarak olaya daha kapsamlı bakmak gerektiğine işaret etmektedir. Rüya sahibi bazı durumlarda farklı görüşleri dinlemeli ve başka kimselerden akıl almalıdır. Aksi hâlde kişinin bir üzüntü yaşaması muhtemeldir.

Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak

Rüyasında güneş gözlüğü gören kişinin iş hayatında başarıyı yakalayacağı rivayet edilmektedir. Bu rüyayı gören bir kişinin son derece kazançlı ve güzel bir döneme gireceği tabiri getirilmektedir.

Rüyada güneş gözlüğü takmak kimi zaman da kişinin risk almaktan korktuğunu göstermektedir. Genel tabiriyle rüyada güneş gözlüğü taktığını görmek son derece hayırlı ve anlamı oldukça güzel bir rüyadır.

Rüyada Gözlüğün Kırıldığını Görmek

Rüya sahibini sıkıntı dolu ve stresli günlerin beklediğini gösteren bu rüyanın yorumları olumsuzdur. Tabirciler bu rüyayı hayırsız rüyalar arasında ele almaktadır. Rüyada gözlüğün kırıldığını görmek yakın zamanda işlerin bozulmasına ve oldukça sıkıntı dolu bir döneme girmeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir