Sergio Oliveira Açıklamalarda Bulundu

Sergio Oliveira Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray’ın yeni transferi Sergio Oliveira, sabah antrenmanı öncesi açıklamalarda bulundu. İşte o sözler;

Futbolda tarihin önemi yoktur. Önemli olan bugün. Ekip olarak çok çalışmalıyız. Şimdiki ana odaklanmalıyız. Öncelikle fiziksel olarak kendimize dikkat etmeliyiz. 8 numara pozisyonunda daha rahatım ama yardıma ihtiyacım olduğunda elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Şampiyonluğu yaşamak için Galatasaray’ı seçiyorum. 27 numarayı giyeceğim çünkü bu benim numaram.

Galatasaray’da olduğum için çok mutluyum. Hepinize teşekkür ederim. Beni çok sıcak karşıladılar. Kendimize güvenimiz yüksek. Önümüzdeki dönemde kutlayacağımız birçok şey olacak. Ama elbette kendimizi zorlamamız gerekiyor. Casino siteleri

Seferovic ile Mutlu Son Gerçekleşti

Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ediyor. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında sarı kırmızılılarda Seferovic transferinin tamamlandığı kamuoyuna duyuruldu. Seferovic ile Galatasaray 1+1 yıllık olmak üzere kiralama anlaşmasına vardı. Yıldız oyuncunun satın alma opsiyonuyla kadroya alındığı ifade edildi. Seferovic’in gelecek sezonki performansına bağlı olarak Galatasaray’ın oyuncuyu transfer etmek istediği ortaya çıktı Benfica’da ve İsviçre milli takımında başarılı sezon geçiren Seferovic’in Galatasaray’ın bir numaralı gol makinesi olması bekleniyor. İsviçreli oyuncunun Galatasaray’dan alacağı maaşta belli olmaya başladı.

1 yıllık sözleşme için Seferovic Galatasaray’dan 2 milyon euro garanti ücret alacak. Seferovic transferinin tamamlanmasının ardından Galatasaray’da gözler 6 numara pozisyonuna çevrilmiş durumda. Bu bölgeye de yakın bir zaman dilimi içinde yeni bir transfer yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir