Size veya Firmanıza Özel Bardak Baskı

Size veya firmanıza özel, renk ve taraf kısıtlamasız, her biri kendisine ait kutusunda bardak baskı yaptırma imkanına sahipsiniz.

KupaBardakToptan.Com, Türkiye ‘nin büyük firmaları başta olmak üzere 100 binden fazla bardak baskı çalışması gerçekleştirmektedir. Arzu edilen tüm görsellerin renk sayısının bir önemi bulunmamaktadır. İster 1 renk, isterseniz binlerce renge sahip bir görselin baskısını yaptırabilirsiniz. Renk sayısına bağlı olarak ek ücret talep edilmemektedir.

Aynı şekilde bardağın hem önüne hem de arkasına baskı yapılmaktadır. Bardağın önüne ayrı, arkasına ayrı baskı yaptırma imkanı sunulmaktadır. Her bardak kendisine ait kutusunda gönderilmektedir. Tüm bu imkanlar ve daha fazlası için ek ücret talep edilmemektedir.

Kupa Baskı Siparişi Vermek

Sipariş alımları 12 adet gibi, herkese hitap eden düşük adetlerden başlamaktadır. Baskısı yapılacak görseli WhatsApp numarası üzerinden veya mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz görsel doğrultusunda tarafınıza önizleme çalışması hazırlanmaktadır. Tarafınıza hazırlanan önizleme çalışmasına siz onay vermeden baskı aşamasına geçilmemektedir. Önizleme çalışmasına onay vermenizin ardından ödeme aşamasına, sonrasında baskı aşamasına geçilmektedir. Görüşmelerde belirlenen süre zarfında siparişinizin çalışmasını tamamlanıp, gönderimi sağlanmaktadır.

Kupa Baskı çalışması için göndereceğiniz görselin ebatları arkalı önlü ayrı ayrı yapılacak ise 1.100 x 1.100 piksel standartlarında olmalıdır. Daha düşük veya daha yüksek ebatlarda bir görselinde baskısının yapılması mümkündür. Fakat görselin ebatları ne kadar düşük olursa, o kadar kalite kaybı meydana gelmektedir.

Göndereceğiniz görselin formatı da baskı kalitesinde rol oynamaktadır. Kalite kaybının yaşanmadığı PDF, PNG veya PSD formatları ilk tercih ve tavsiye edilen formatlardır. Bu formatların haricinde de bir görsel gönderebilirsiniz.

Bütün ürünlerde çok al, az öde kampanyası bulunmaktadır. Bu sayede yüksek adetli alımlarda uygun fiyat avantajı sunulmaktadır. Yapılan baskılar bulaşık makinesinde yıkamaya dayanıklıdır. Örnek çalışmalara ve referanslara web sitesindeki ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Her bardağa farklı isim bardak baskı, her bardağı ayrı ayrı hediye paketi yaptırmak gibi imkanlarda sunulmaktadır.

Merak ettiğiniz soru, görüş ve taleplerinizi web sitesi https://www.kupabardaktoptan.com ‘da yer alan iletişim bilgileri üzerinden iletebilirsiniz. Aynı şekilde kupa bardak modellerine ve çok daha fazla bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir