Sultanahmet Köftecisi Nered

Ülkemizin pek çok şehrinde köfte yapan mekanlar bulunmaktadır. İstanbul’un önemli turizm destinasyonlarının başında gelen Sultanahmet gastronomi konusunda da yerli ve yabancı turistlerin ve İstanbulluların dikkatini çekiyor.

Köftesi ve piyazıyla müşterilerine nefis lezzetler sunan Meşhur Sultanahmet Köftecisi sunduğu kaliteli hizmetin yanında merkezi konumuyla da öne çıkar. Sultanahmet Meydanı’na ve Ayasofya Camii’nin tam karşısında bulunmaktadır. Fatih’in merkezi mahallesi olan Alemdar’da yer alan mekan Divan Yolu Caddesi 4 numaradadır. Google’ın konum hizmeti veya navigasyon kullanılarak da kolaylıkla ulaşılabilen bir konumda bulunmaktadır. Bir aile işletmesi olan Meşhur Sultanahmet Köftecisi Osmanlı Sultanahmet köfte kültürü kendine has sunumuyla sadece Sultanahmet Meydanındaki restorantta hizmet vermektedir.

Online sipariş olanağı bulunmayan mekana telefon ile ulaşılabilmektedir. Nezih bir mekanda işin erbabı ustalar tarafından hazırlanmış, Sultanahmet Köftesi ve piyaz deneyimi aynı zamanda bir telefon kadar yakın. Ev, ofis ve iş yerlerinize paket servis olanağı bulunmaktadır. Saat 11.00 -23.00 saatleri arasında siparişlerinizi verebilir Sultanahmet Köftecisi kalitesini kendi mekanınızda yaşayabilirsiniz. Ayrıca özel gün ve etkinliklerinizde telefonla ulaşarak istediğiniz saatler için rezervasyon yaptırabilir, sevdiklerinize de Sultanahmet Köftesi keyfi yaşatabilirsiniz.

İstanbul deneyiminize Sultanahmet Köftecisi’nde, hijyenin ve profesyonelliğin ön planda olduğu küçük bir Sultanahmet Köftesi arası vermeye ne dersiniz? Bu talebinize en yüksek standartlarda köftesi ve piyazıyla Sultanahmet Köftecisi‘nde karşılık bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir