Survivor 2021 Yarışmacısı Olan Merve Aydın, Galatasaray Takımı Sonrasında Şimdi De Fenerbahçe’ye Transfer Oldu

Survivor 2021 yarışmacısı olan Merve Aydın, Galatasaray takımı sonrasında şimdi de Fenerbahçe’ye transfer oldu

Survivor 2021 yarışmasında mücadele etmiş olan ve geçen sezonu da Galatasaray takımında geçiren milli basketbol oyuncusu Merve Aydın, Fenerbahçe Safiport takımına transfer oldu.

Survivor 2021’e ünlüler takımının kadrosu içerisinde olarak giren ve 19. haftada adaya veda etmiş olan milli basketbol oyuncusu Merve Aydın, geriye kalan sezonu da Galatasaray takımında geçirmişti.

28 yaşında olan Merve Aydın, Fenerbahçe Safiport takımına transfer oldu.

Sarı-lacivertli takımdan yapılmış olan açıklamalarda; “Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımımız, Milli oyun kurucu Merve Aydın (1.74-1994) ile anlaşmaya varmıştır. Sezon başında takıma katılacak olan başarılı oyun kurucu, tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefleyen Kadın Basketbol Takımımızın başarısı için mücadele edecek. Merve Aydın’a ‘Fenerbahçe Ailesi’ne hoş geldin’ diyor, çubuklu forma altında zaferlerle dolu bir sezon diliyoruz.” ifadelerinde bulunulmuş oldu.

Canlı Bahis Siteleri İçerisinde de Transefi ile Gündeme Oturan Merve Aydın Kimdir?
Basketbol kariyerine Mersin BŞB’de başlamış olan Merve Aydın, İstanbul Üniversitesi, Yakın Doğu Üniversitesi ve Hatay BŞB takımlarında boy gösterdikten hemen sonra 2019-2020 sezonunda Fransa’nın Nantes Reze Basket takımına dahil oldu. 2020-2021 sezonunda da İspanya’da Nissan Al-Qazeres Extremadura forması giydi. Milli takımımızın da formasını başarıyla terleten Merve Aydın’ın kariyerinde iki adet Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonluğu olmak üzere iki adet U20 Avrupa Şampiyonası bronz madalyası bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir