Taksi Firmaları

Korsan Taksi Firmaları

Korsan taksi firmaları, İstanbul gibi trafik yoğunluğun yaşandığı yerlerde ulaşım için alternatif çözümler sunar. Toplu taşımanın kullanılamayacağı bazı durumlar bulunur. Bunların başında:

  • Yaşlı ve hareket engeli bulunan kişilerin seyahati
  • Kötü hava koşullarında seferlerin aksadığı durumlarda
  • Bebekli ve küçük çocuklarla rahat seyahat edilmesi için
  • İş yerine hızlı şekilde ulaşımın gerektiği anlarda

Korsan taksi, fiyat olarak da diğer taksilere nazaran daha uygun fiyatlıdır. Her çağırıldığında diğer taksilere nazaran daha kısa sürede gelmesi bu taksilerin tercih sebebidir. Korsan taksi, ismi ile tezat teşkil edecek şekilde son derece kurumsal ve güvenli hizmet sunarlar. Hava muhalefetinin olduğu zamanlarda diğer taksileri bulmak mümkün olmazken, korsan taksiler her zaman hizmete hazırdır.

Korsan Taksi Hizmetinde Kurumsallık

Silivri Korsan Taksi olarak, her çağırıldığımızda hızlı şekilde ilgili yere ulaşımımız söz konusu olur. Korsan taksi hizmetinde deneyim sahibi olan işletmemiz, İstanbul’un yollarını son derece iyi bilir. Trafik yoğunluğunun olduğu zamanlarda tali yollar, ara sokaklar kullanılarak en kestirme şekilde ilgili yere ulaşım söz konusudur. Korsan taksi hizmeti alırken Silivri Korsan Taksi, taksi hizmetinde önerilen işletmelerin başında gelir.

Taksimetre kullanmadan, gidilen güzergaha göre önceden fiyat belirlenir. Diğer taksiler gibi taksimetrede belirlenen rakamlara ve geçen kilometreye ile zamana bağlı olarak fiyatlarımız artmaz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet söz konusudur. Taksilerimizin bakımları periyodik olarak yapılır. Taksi şoförlerimiz deneyimli ve trafik kurallarını bilen kişilerdir. Taksilerimizin süspansiyon bakımları yapılmakta olup, rahat ve sarsıntısız bir sürüş keyfi sağlanır.

Güvenli Yolculuk Hizmeti

Firmamız, güvenli yolculuk için her türlü önlemi alır. Korsan taksi hizmeti sunan işletmemiz, araç iç ve dış temizliklerini de detaylı şekilde yapar. Araçlarımızın iç temizliği sıcak su ile yapılır. Tazyikli su ile yapılan dış temizliklerle araçlarımız görsel olarak son derece temiz ve parlak görünür. İç temizliklerde hijyen kurallarına uygunluk önem taşır. Buharlı temizlik ile araçlarımız, sık aralıklarla mikrop ve bakterilerden arınır. Saygılı şoförlerimiz, güler yüzlü hizmetimiz mevcuttur. Hızlı ve emniyetli yolculuklar için taksilerimizin tercih edilmesi önerilir.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir