WordPress Çözüm Önerileri: Eklenti Yükleme

Günümüzde WordPress en sık kullanılan alt yapılardan biri olması nedeniyle wordpress çözüm önerileri konusunda da çok fazla talep almaktadır. Eklenti yükleme işlemi de bunlardan bir tanesidir ve son derece önemlidir. WordPress eklentileri, WordPress siteniz için uygulamalar gibidir. WordPress, sitenize özellikler ve özelleştirmeler eklemenize izin verir. İletişim formunu, fotoğraf galerilerini ve aklınıza gelebilecek her türlü şey bu eklentiler sayesinde siteye eklenir.Eklentiler sayfasını tıklatarak WordPress kontrol panelinizden eklentiler yükleyebilirsiniz.

Şu anda WordPress için 59.000’den fazla ücretsiz eklenti bulunmaktadır. Üçüncü taraf web siteleri ve geliştiriciler tarafından satılan ücretli eklentiler de vardır.

Sitenizi açtığınız gibi eklemeniz gereken eklentiler listesi:

  • WPForms Lite: WordPress sitenizde iletişim formu eklemenize izin verir. Tüm profesyonel web siteleri iletişim bilgilerini iletişim formlarıyla saklar ve görüntüler.
  • MonsterInsights: Web sitenizi Google Analytics yardımıyla, ziyaretçilerin web sitenizi nasıl bulduğunu ve kullandığını görün, böylece hangi içerikleri beğendiğini ve tekrar o kullanıcıların geri gelmelerini sağlayabilirsiniz. Bu uygulama bu değerleri görmemizi sağlar.
  • SeedProd: Herhangi bir teknik bilgi olmadan tamamen özel tasarımlar ve düzenler oluşturmak için sayfa oluşturucuyu sürükleyip bırakmanızı sağlayan çok pratik bir tasarım eklentisidir.
  • All in One SEO: WordPress’in SEO için kullanılan bir eklentisidir. SEO, Google’da üst sıralarda çıkılması için gereken entegrasyonlardır. Bu uygulama ile sitesinizin trafik artışını sağlayabilirsiniz.
  • Wp Super Cache: Ücretsiz WordPress önbellek eklentisi olan Wp Super Cache, web sitenizin hızını artırmaya yardımcı olur.

Sadık Özdoğan Kimdir?

Sadık Özdoğan, hayatını bilgisayarla geçirmiş 1991 doğumlu SEO ve web tasarım hizmeti veren önemli bir kodlamacı ve tasarımcıdır. Sadık bey, çocuk yaştan itibaren internet ve bilgisayar ile haşır neşir bir şekilde büyümüştür. Uzun sürelerdir web site için HTML, PHP, ASP gibi diller yardımıyla tasarım yapıyordu ama WordPress’in rahatlığıyla tanıştıktan sonra WordPress ile sitelerini tasarlamaya başlamıştır. Yaklaşık 5 yıldır WordPress ile web tasarım ve seo hizmeti vermektedir.

WordPress çözüm önerileri ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sadikozdogan.com.tr  sitesini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir